RAIN SEEDS

ZADEN-SEEDS-GRAINES-TOHUM

Rain Seeds Hakkında

"Kalite Elde Edilebilir Olmalı" prensibiyle yola çıkan Rain Seeds ailesi, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatları üreticilerimize sunmak gayretindedir.

Rain Seeds Hollanda'da uzun yıllar faaliyet gösteren ıslah ve üretim konularında tecrübeli bir ekibin en kaliteli ve yeni ürünlerini başlangıçta Türkiye ve akabinde diğer ülkelere pazarlama amacında yaratılan yeni bir markadır.

Kalite Politikamız

Image
Image
Image

Tüm tohumlarımız ISTA , OECD ve resmi analiz sertifikalarına sahip olarak ithal edilmektedir.

Hollanda ve Türkiye laboratuvarlarımızda her satış öncesi analizlerimiz tekrarlanmakta ve satışa sunulan tohumlarımız en yüksek kalite standartları altında müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Tohumlarımızın hiç biri GDO içermemektedir. Ambalajlarımız tohum kalitesini uzun süre muhafaza edecek şekilde imal edilmiştir.

Image

Rain Seeds'in Kuruluşu ve Faaliyetleri

2010 Yılında çıktığımız bu yolda Firmamız Rain Seeds markası ile Amerika Birleşik Devletleri, Fransa ve Hollanda'da ıslah ve araştırma faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye'de ise bir çok bölgemizde ıslah ve denemeler vasıtası ile ülkemize uygun çeşit bulma çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir.

Tüm Türkiye çapında satış ve teknik faaliyet kabiliyetine sahip firmamız hibrit ve standart sebze ile hibrit mısır konularında uzmanlaşmıştır.